Symphony Aparthotels, Dolor Set

Wyjątkowe apartamenty w samym sercu zabytkowego Gdańska, łączące w sposób harmonijny historię miejsca ze współczesnymi oczekiwaniami.

Deo Residence & Spa to nowe centrum biznesowe, turystyczne i wypoczynkowe Gdańska. To miejsce oferujące luksusowe apartamenty w najbardziej pożądanej lokalizacji w mieście. 

Deo oferuje komfortowe, w pełni wyposażone i atrakcyjne apartamenty z widokiem na Motławę, dla spragnionych wypoczynku oraz strefa handlowo-usługowa z restauracjami i kawiarniami. 

Do dyspozycji gości będzie dwupoziomowy parking podziemny z ponad 200 miejscami, basen, sale konferencyjne, recepcja z wachlarzem usług concierge postojowymi.
Deo Residence & Spa to kompleks kontynuujący starogdański styl architektoniczny wzbogacony o nowoczesne wykończenie. Zachowana wysokość budynków i strzelistość dachów oddaje hołd tradycji. 

Ciekawym rozwiązaniem są tu elewacje z wysokiej jakości kamienia, ceramiki, dużej ilości przeszkleń oraz stali, cegły czy betonu. Całość architektoniczna stworzy obraz eleganckiej i luksusowej inwestycji. 

Najlepsza lokalizacja by w doświadczyć atmosfery Gdańska.

 Wyspa Spichrzów wprowadza w magiczny klimat starego   Gdańska- to idealne miejsce by rozpocząć podróż po jednym z najpiękniejszych europejskich miast i poznać jego uroki, nie tylko historyczne czy architektoniczne, ale też kulinarne i kulturowe.

Gastronomiczne serce w Gdańsku - nowa inicjatywa kulinarna.  Słony Spichlerz – Restaurant Market, który jako pierwszy w Trójmieście łączy pod jednym dachem i w jednej przestrzeni wielu restauratorów.

Udogodnienia

Restauracja
Recepcja
hotelowa
Serwis
sprzątający
Hala
garażowa
Wi-Fi
internet
Klub fitness z siłownią
Strefa
biznes
SPA
TV
Basen

Lokalizacja

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij