Symphony Aparthotels, Dolor Set

Wyjątkowe miejsce nad brzegiem Motławy

Aparthotel powstaje nad Motławą, w miejscu pierwszej przemysłowej Fabryki Chleba w Gdańsku. Niepowtarzalny klimat tworzyć będą odzyskane historyczne elementy wkomponowane w projekt. Dodatkowym atutem będzie taras z malowniczym widokiem na Stare Miasto. W sprzedaży dostępne będzie 165 lokali o powierzchni od 26 do 125 m2.

Lokalizacja nie jest dziełem przypadku, znajduje się bowiem w pierwszej linii zabudowy nad Motławą, ale równocześnie znajduje się w cichym i spokojnym miejscu, na granicy Starego i Młodego Miasta w Gdańsku. To wzdłuż niej w przyszłości będzie biegł historyczny trakt spacerowy

Chlebova obejmie siedem kondygnacji naziemnych i dwie podziemne. Łącznie w obiekcie znajdzie się 160 apartamentów o powierzchni 36 do 110 m2 W części parterowej znajdą się lokale usługowe z antresolami, sięgającymi pierwszej kondygnacji. Planowane są w nich punkty gastronomiczne. Na szczytowej kondygnacji znajdzie się taras wypoczynkowy z widokiem na panoramę Głównego Miasta. W obiekcie planowana jest również strefa fitness, business lounge oraz bawialnia dla dzieci.

Udogodnienia obiektu

Restauracja
Recepcja
hotelowa
Serwis
sprzątający
Hala
garażowa
Wi-Fi
internet
Tarasy
widokowe
Klub fitness z siłownią
Strefa
biznes
Bawialnia
dla dzieci

Lokalizacja

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij